Suplování:   Středa 5.10.2022

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.A

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

     

4.B

 

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

ŠKA

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrysová Alena

5.hod

supl.

ANJ

2.A (AJ3)+

(1.B)

 

Borýsková Kamila

5.hod

supl.

ZSV

3.C

(3.B)

 

Čížková Karla

3.hod

supl.

ILT

1.B (ILT1)

(Stu)

 
 

4.hod

supl.

THO

3.B

(3.B)

 

Lundáková Naďa

3.hod

supl.

MAT

1.A

(1.A)

 

Petrášek Pavel

6.hod

supl.

FYZ

3.A

(3.A)

 

Růžičková Doris

8.hod

supl.

GEO

3.B

(3.B)

 

Svatošová Nikola

4.hod

supl.

DLI

1.A

(1.A)

 
 

5.hod

supl.

DLI

5.B

(5.B)

 
 

6.hod

supl.

ILT

1.B (ILT2)

(Stu)

 

Tomášková Anna

3.hod

supl.

SPJ

2.B (S1)+

(4.B)

 
 

4.hod

supl.

SPJ

5.B (S2)+

(S2)

 

Vašátková Lenka

1.hod

supl.

DHU

5.A

(2.B)

 

Vojteková Lenka

2.hod

supl.

MAT

2.C

(2.C)

 

Vopatová Nicola

2.hod

supl.

ČJP

2.B

(2.B)

 
 

4.hod

supl.

ČJP

2.A

(2.A)

 

Vrbíková Gabriela

3.hod

supl.

Amat

1.C

(1.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

MAT

 

(1.A)

supluje

Lundáková Naďa

(Hou)

 

4.hod

DLI

 

(1.A)

supluje

Svatošová Nikola

(Hou)

1.B

3.hod

ILT

ILT1

(Stu)

supluje

Čížková Karla

(For)

 

6.hod

ILT

ILT2

(Stu)

supluje

Svatošová Nikola

(For)

1.C

0.hod

ILT

ILT1

 

odpadá

 

(Šte)

 

3.hod

Amat

 

(1.C)

supluje

Vrbíková Gabriela

(Šte)

2.A

1.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Dim)

 

2.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Dim)

 

3.hod

SPJ

S1

(4.B)

supluje

Tomášková Anna

(Dim)

 

4.hod

ČJP

 

(2.A)

supluje

Vopatová Nicola

(For)

 

5.hod

ANJ

AJ3

(1.B)

supluje

Andrysová Alena

(Kuz)

 

8.hod

Anat

Sci2

 

odpadá

 

(Vel)

2.B

2.hod

ČJP

 

(2.B)

supluje

Vopatová Nicola

(Bíž)

 

3.hod

SPJ

S1

(4.B)

supluje

Tomášková Anna

(Dim)

 

5.hod

ANJ

AJ3

(1.B)

supluje

Andrysová Alena

(Kuz)

 

8.hod

Anat

Sci2

 

odpadá

 

(Vel)

2.C

2.hod

MAT

 

(2.C)

supluje

Vojteková Lenka

(For)

3.A

6.hod

FYZ

 

(3.A)

supluje

Petrášek Pavel

(Hou)

 

9.hod

Anat

Sci2

 

odpadá

 

(Vel)

3.B

4.hod

THO

 

(3.B)

supluje

Čížková Karla

(Šte)

 

8.hod

GEO

 

(3.B)

supluje

Růžičková Doris

(Bíž)

 

9.hod

Anat

Sci2

 

odpadá

 

(Vel)

3.C

5.hod

ZSV

 

(3.B)

supluje

Borýsková Kamila

(Bíž)

4.C

7.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

8.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

9.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

10.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

11.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

12.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

5.A

1.hod

DHU

 

(2.B)

supluje

Vašátková Lenka

(For)

 

4.hod

SPJ

S2

(S2)

supluje

Tomášková Anna

(Dim)

5.B

4.hod

SPJ

S2

(S2)

supluje

Tomášková Anna

(Dim)

 

5.hod

DLI

 

(5.B)

supluje

Svatošová Nikola

(Šte)

6.A

6.hod

SPM

ŠJm

 

odpadá

 

(Dim)

 

7.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

8.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

9.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

10.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

11.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

12.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

6.B

6.hod

SPM

ŠJm

 

odpadá

 

(Dim)

 

7.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

8.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Gra)

 

9.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

10.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

11.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

12.hod

GEO

GEO

 

odpadá

 

(Bíž)

 

Zpracováno v systému Bakaláři